Новости | Erasmus+ | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

25.10.2022.

У току је пријава на конкурс за обављање стручне праксе у Erasmus Office на универзитету АЛКУ у Алањи, Турска. Више информација можете пронаћи у документима испод.

Прилог 1, Прилог 2

29.08.2022.

Различита искуства студената са других Одсека наше Академије који учествују у Еразмус+ програму у оквиру пројекта мобилности КА131 можете наћи у документима испод.
Ова могућност ће бити доступна и студентима нашег Одсека у наредној школској години. Конкурс и важни датуми ће бити накнадно објављени. Пратите све вести на овој страници и учествујте!
Срећно!

Stručna praksa u Pragu , Stručna praksa u Budimpešti , Stručna praksa u Lisabonu

07.07.2022.

Јавни позив за пријаву кандидата за КА131 мобилности Еразмус+ програма за студенте и особље Академије техничко-уметничких струковних студија према програмским земљама Европе можете наћи овде