Распоред колоквијума 

{{exam.course_name}}

 {{exam.module_name}}

 {{exam.date_time}}

 {{exam.additional_text}}

 {{exam.pdf_title}}

Администрирање система Linux

 Мрежно и софтверско инжењерство

 29.2.2020. 12:00

Енглески језик 2

 Поштанско-логистички системи, Поштанске и банкарске технологије, Телекомуникације, Банкарство и пословна информатика

 2.3.2020. 16:00

 у Железничкој школи

Базе података

 Интернет технологије

 3.3.2020. 9:30

 Додатни распоред

Транспортне мреже

 Комуникационе технологије

 4.3.2020. 12:00

Планирање предузетништва

 Поштанско-логистички системи

 4.3.2020. 16:00

 Додатни распоред

Cloud Linux

 Интернет технологије

 4.3.2020. 18:00

Оптичке мреже

 Мрежно и софтверско инжењерство

 4.3.2020. 18:30

Web програмирање PHP 1

 Интернет технологије

 5.3.2020. 17:30

 у Железничкој школи

Web дизајн

 Комуникационе технологије, Поштанско-логистички системи, Банкарство и пословна информатика, Телекомуникације

 6.3.2020. 9:00

Web програмирање PHP 2

 Интернет технологије

 7.3.2020. 12:00

Логистички сервиси

 Поштанско-логистички системи, Поштанске и банкарске технологије, Банкарство и пословна информатика

 9.3.2020. 13:00

Мрежни уређаји, Мрежни уређаји 1

 Интернет технологије, Комуникационе технологије, Телекомуникације

 9.3.2020. 18:30

 у Железничкој школи

TCP/IP архитектура, Основи рачунарских мрежа

 Комуникационе технологије, Поштанско-логистички системи, Банкарство и пословна информатика, Поштанске и банкарске технологије

 10.3.2020. 12:00

 Додатни распоред

Основи програмирања 1

 Интернет технологије

 10.3.2020. 16:00

Шпедиција и осигурање

 Поштанско-логистички системи

 12.3.2020. 15:00

Администрирање система Windows

 Интернет технологије, Комуникационе технологије, Телекомуникације, Банкарство и пословна информатика

 16.3.2020. 9:30

 Додатни распоред

Корпоративни VoIP

 Интернет технологије, Комуникационе технологије, Телекомуникације, Банкарство и пословна информатика

 16.3.2020. 13:00

Базе података

 Интернет технологије

 17.3.2020. 9:30

 Додатни распоред

Web програмирање 2

 Интернет технологије

 17.3.2020. 0:00

 Додатни распоред

Транспортне мреже

 Комуникационе технологије

 18.3.2020. 12:00

Поштанске електронске услуге, Електронске поштанске услуге

 Поштанско-логистички системи, Поштанске и банкарске технологије

 18.3.2020. 14:00

TCP/IP архитектура

 Комуникационе технологије, Поштанско-логистички системи

 18.3.2020. 14:30

 Додатни распоред

Рачунарске мреже 2, Рачунарске мреже

 Интернет технологије, Комуникационе технологије, Телекомуникације

 18.3.2020. 18:00

Web програмирање 2

 Интернет технологије

 19.3.2020. 0:00

 Додатни распоред

Практикум из Web дизајна

 Интернет технологије

 19.3.2020. 9:00

Web програмирање 2

 Интернет технологије

 20.3.2020. 0:00

 Додатни распоред

Безбедност рачунарских мрежа

 Интернет технологије, Телекомуникације

 20.3.2020. 14:00

Администрирање система Linux

 Мрежно и софтверско инжењерство

 21.3.2020. 12:00

Безбедност рачунарских мрежа

 Мрежно и софтверско инжењерство

 21.3.2020. 12:30

Web програмирање PHP 2

 Интернет технологије

 22.3.2020. 9:00

Напредне технике рутирања

 Мрежно и софтверско инжењерство

 23.3.2020. 18:00