Консултацијe 

Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.

На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.

Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.

На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.

 

Термини консултацијa за први триместар школске 2018/19. године

Наставник
кликните на име за е-маил наставника
Време
др Александар Сугарис Понедељак 11:00-12:00
Субота 13:00-14:00
др Биљана Гргуровић Уторак 16:00-17:00
Четвртак 12:00-13:00
др Владета Петровић Уторак 13:00-14:00
др Горан Зајић
др Гордана Јелић Понедељак 12:00-13:00
Четвртак 12:00-13:00
др Даница Мамула Тартаља
др Даница Рајин Понедељак 10:45-11:45
др Зорица Михајловић Уторак 16:00-17:00
Четвртак 13:00-14:00
др Миодраг Панић
др Мирослав Ђорђевић Четвртак 15:00-16:00
Петак 13:00-14:00
др Ненад Којић Понедељак 15:00-16:00
Четвртак 15:00-16:00
др Петар Бојовић Уторак 14:00-15:00
др Стеван Величковић Понедељак 9:00-10:00
Среда 8:00-9:00
др Татјана Кеча Уторак 10:00-11:00
Петак 11:00-12:00
мр Валентина Малешевић Среда 12:00-13:00
Четвртак 11:00-12:00
мр Зорица Маловић Уторак 16:00-17:00
Среда 11:00-12:00
мр Мајда Медић Уторак 15:00-16:00
Четвртак 15:00-16:00
мр Марија Зајегановић Понедељак 17:00-18:00
Уторак 17:00-18:00
мр Миланко Краговић Среда 19:00-20:00
Петак 16:00-17:00
мр Наталија Вугделија Понедељак 16:00-17:00
Уторак 10:00-11:00
мр Ненад Теофиловић Уторак 17:00-18:00
Петак 15:00-16:00
мр Никола Славковић
спец. Славица Радосављевић Понедељак 12:00-13:00
Среда 13:00-14:00
Витомир Радосављевић Среда 13:00-14:00
Петак 15:30-16:30
Данијела Никитин Уторак 19:30-20:30
Петак 17:00-18:00
Јелена Милутиновић Уторак 15:00-16:00
Среда 15:00-16:00
Лука Лукић Среда 16:00-17:00
Петак 13:00-14:00
Маријана Петровић Понедељак 13:00-14:00
Четвртак 18:00-19:00
Марко Спасојевић Понедељак 17:00-18:00
Четвртак 17:00-18:00
Милан Павловић Понедељак 10:00-11:00
Четвртак 9:00-10:00
Милена Весић Понедељак 16:00-17:00
Уторак 16:00-17:00
Мирјана Поповић Понедељак 13:30-14:30
Среда 14:00-15:00
Мирослава Игњатовић Понедељак 13:00-14:00
Четвртак 17:00-18:00
Никола Курбалија Уторак 15:00-16:00
Никола Михајловић
Силва Костић Понедељак 12:00-13:00
Четвртак 13:00-14:00
Слободан Чабаркапа Понедељак 14:30-15:30
Среда 12:00-13:00