Консултацијe 

Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.

На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.

Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.

На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.

 

Термини консултацијa за први триместар школске 2019/20. године

Наставник
кликните на име за е-маил наставника
Време
др Александар Сугарис Уторак 18:00-19:00
Субота 13:00-14:00
др Ана Славковић Среда 14:00-15:00
Петак 15:00-16:00
др Биљана Гргуровић Среда 14:00-15:00
Петак 12:00-13:00
др Владета Петровић Уторак 13:00-14:00
др Горан Зајић
др Гордана Јелић Понедељак 12:00-13:00
Среда 11:00-12:00
др Даница Мамула Тартаља
др Даница Рајин
др Драган Ђокић
др Милан Павловић Уторак 16:30-17:30
Петак 16:30-17:30
др Миодраг Панић
др Милорад Паскаш Уторак 16:00-17:00
др Мирослав Ђорђевић Уторак 11:00-12:00
Четвртак 14:00-15:00
др Ненад Којић Понедељак 18:00-19:00
Четвртак 18:00-19:00
др Петар Бојовић Уторак 14:00-15:00
др Славица Радосављевић Уторак 14:00-15:00
Среда 16:00-17:00
др Стеван Величковић
др Татјана Кеча Понедељак 16:00-17:00
Уторак 16:00-17:00
мр Валентина Малешевић Уторак 10:00-11:00
Среда 16:00-17:00
мр Марија Зајегановић Понедељак 17:00-18:00
Уторак 17:00-18:00
мр Миланко Краговић Четвртак 15:00-16:00
Петак 14:00-15:00
мр Наталија Вугделија Понедељак 12:00-13:00
Петак 12:00-13:00
мр Ненад Теофиловић Понедељак 13:00-14:00
Среда 16:00-17:00
мр Никола Славковић Уторак 16:00-17:00
Четвртак 10:00-11:00
Витомир Радосављевић Среда 15:00-16:00
Петак 18:00-19:00
Данијела Никитин Уторак 15:00-16:00
Уторак 18:30-19:30
Јелена Милутиновић Понедељак 11:00-12:00
Петак 15:00-16:00
Лука Лукић Понедељак 17:00-18:00
Петак 12:00-13:00
Маријана Петровић Уторак 17:00-18:00
Петак 19:15-20:15
Марко Спасојевић
Милена Весић Понедељак 14:00-15:00
Уторак 15:00-16:00
Мирјана Поповић Понедељак 12:00-13:00
Четвртак 14:00-15:00
Мирослава Игњатовић Уторак 16:15-17:15
Четвртак 12:00-13:00
Никола Курбалија
Никола Михајловић
Силва Костић Уторак 13:00-14:00
Среда 16:00-17:00
Слободан Чабаркапа Уторак 14:00-15:00
Среда 14:00-15:00