Виртуелна конференција Internet Measurement Day | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Виртуелна конференција Internet Measurement Day

Виртуелна конференција Internet Measurement Day која се одржава 13. септембра у периоду од 9 до 14 часова, представља серију догађаја у организацији RIPE NCC и ICANN где се промовишу алати за мерење Интернет саобраћаја интересним групама RIPE NCC услуга широм региона.
Током наведеног догађаја, мрежни оператери, истраживачи, регулатори и остале заинтересоване стране, поделиће искуства, алате, и најбоље праксе о томе како мерити Интернет саобраћај.
Одсек Висока ICT школа, као високо образовна институција која школује студенте да буду водећи стручњаци у свету Интернет технологија, топло препоручује својим студентима да се региструју и присуствују овој виртуелној конференцији.
Регистрација је бесплатна, рок је 12.9, а све неопходне информације налазе се на линку.

Снимак виртуелне конференције Internet Measurement Day Serbia је на: