Висока ICT школа у Тополи | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Висока ICT школа у Тополи

Висока  ICT школа у Тополи

У оквиру рекламне кампање представљања наставних планова и програма средњошколцима завршних година у гимназијама и средњим стручним школама, Висока ICT школа је 12. априла 2019. године имала прилику да се представи ученицима средње школе „Краљ Петар I“ у Тополи.

Гимназијалце и ученике IV разреда средње стручне школе, наставници наше Школе информисали су о раду Школе, студијским програмима основних, специјалистичких и мастер студија, као и о могућностима уписа у нашу Школу. Заинтересовани ученици су добили додатне информације. Педагошка служба СШ „Краљ Петар I“ изразила је заинтересованост за будућу сарадњу, па им се овим путем, као и ученицима и наставницима, топло захваљујемо.