Презентација Високе ICT школе у Средњој техничкој ПТТ школи | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Презентација Високе ICT школе у Средњој техничкој ПТТ школи

У оквиру рекламне кампање представљања наставних планова и програма ученицима завршних година, а у складу са дугогодишњом одличном сарадњом, наставници и студент Високе ИЦТ школе су 17. априла 2019. били гости Средње техничке ПТТ школе.
Средњошколце са образовног профила Техничар ПТТ саобраћаја наши наставници су детаљно информисали о раду школе, акредитованим студијским програмима, као и о могућностима уписа у Високу ICT школу.
О СП Поштанско-логистички системи и својим искуствима у току студија детаљније су говорили наши студент Јована Младеновић и Душан Мијајловић.
Заинтересовани ученици су добили и додатне информације на постављена питања, као и позив да нам се придруже на Дану отворених врата у суботу, 20.4.