Дан Академије и свечана додела диплома | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Дан Академије и свечана додела диплома

У недељу, 21. 05. 2023. године, обележили смо Дан Академије техничко-уметничких струковних студија Београд, као и дан свечане доделе диплома за наше колеге и колегинице који су завршили основне и мастер струковне студије у оквиру АТУСС-а.

Такође, извршена је додела награда најбољим студентима на основним и мастер студијама за успешне резултате које су остварили.

Била нам је велика част и задовољство да будемо део овог двоструко свечаног догађаја. Хвала свима који су овај дан употпунили својим присуством и осмесима, а нашим алумнистима желимо светлу и лепу будућност – како пословну, тако и приватну.

dan-akademije2023