Одржана обука за MTCNA + MTCWE | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Одржана обука за MTCNA + MTCWE

obuka_MTCNA+MTCWE
У Високој ICT школи се од 5. до 9. октобра одржала целодневна обука за стицање Микротик сертификата MTCNA i MTCWE. Обуку је одржао Сашо Јордаки, Mikrotik Sertified Trainer. Полазници обуке су били са Природно-математичког факултета, из Високе ICT школе, из Бит Пројекта, из G4S Secure Solutions и из KRAFT NT из Подгорице. Обука је била успешна и сви полазници су стекли одговарајуће сертификате. Висока ICT школа ће и у будуће у сарадњи са CBRZNET-ом организовати обуке за Микротик сертификате како би што већем броју заинтересованих полазника омогућила да стекну престижна знања и вештине у раду са Микротик уређајима.