Oдржано предавање на тему „Складишни систем као логистички подсистем у оквиру компаније RALU logistika d.о.о." | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Вероватно је једно од највећих задовољстава које наставик може да доживи у свом радном веку и могућност да слуша свог бившег студента у улози предавача.

Данас су то задовољство имали наставници студијског програма Поштанско-логистички системи.

Наша бивша студенткиња Марија Милошевић, специјалиста струковни инжењер саобраћаја, пред пуним анфитеатром у Високој ИЦТ школи, у петак 25. 2. 2019. одржала је предавање на тему „Складишни систем као логистички подсистем у оквиру компаније RALU logistika d.о.о."

Основна идеја предавања је била да се студентима и ученицима Средње техничке ПТТ школе, који су били наши гости на наше велико задовољство, приближи идеја логистике из неког другог угла. Колегинице Марија Милошевић је, уз представљање компаније у којој ради и посла који тренутно обавља, успела да то уради на један изврстан, младалачки и непосредан начин.

Захваљујемо се колегиници Марији Милошевић што је своје виђење и знање поделила са нама.