Комуникационе технологије (модул Инжењерски менаџмент) - акредитација 2017. | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Комуникационе технологије (модул Инжењерски менаџмент) - акредитација 2017.

Модул Инжењерски менаџмент студијског програма Комуникационе технологије нуди будућим студентима едукацију у области бизнис оријентисаног инжењерства. На овом модулу студенти се обучавају да решавају пословне проблеме који излазе из оквира технологије али су уско повезани са информационим и комуникационим технологијама. На овом модулу своје интересовање за информационе и комуникационе технологије будући студенти могу проширити следећим знањима:

• развој пословног софтвера,
  • употреба мултимедија у информационим системима,
  • менаџмент продаје,
  • продукт менаџмент,
  • предузетништво.

По завршеним основним студијама, наши студенти, као струковни инжењери електротехнике и рачунарства, налазе послове у престижним компанијама из области телекомуникација, менаџмента информационих и комуникационих сервиса, компанијама које се баве имплементацијом софтверских решења. Међу најзначајнијим компанијама могу се напоменути, Телеком Србија, Народна банка Србије, затим А1, Теленор, Орион, TeleGroup, SBB, РТС и друге.

Више информација о предметима који се слушају на студијском програму можете прочитати у брошури