Нови конкурс одлазне мобилности – петодневни интензивни програм за студенте | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Нови конкурс одлазне мобилности – петодневни интензивни програм за студенте

slika3

Да ли волиш да:

• Путујеш и упознајеш различите културе?

• Стичеш нова познанства и искуства?

• Пратиш главне трендове развоја технологије, иновација и раста у дигиталној економиији?

• Радиш у тиму кроз групне пројекте и менторске сесије?

Онда су нови актуелни конкурси Еразмус+ пројекта одлазне мобилности права прилика за тебе, коју не смеш да пропустиш!

КОНКУРС ЗА ОДЛАЗНЕ МОБИЛНОСТИ СТУДЕНАТА НА BIP (BLENDED INTENSIVE PROGRAM) - AUTUMN TECH SCHOOL

Отворен је нови конкурс за одлазак студената АТУСС-а на Autumn Tech School у Марибору. Текст конкурса са условима се може наћи на линку.

КОНКУРС ЗА ОДЛАЗНУ МОБИЛНОСТ ЈЕДНОГ СТУДЕНТА АТУСС-а НА ПРАКСУ У СЛОВЕНИЈУ НА ACADEMIJU - ВИШУ ШКОЛУ ИЗ МАРИБОРА

Отворен је конкурс за одлазак једног студента АТУСС-а на двомесечну праксу у Словенију (Марибор, Виша школа ACADEMIA) за праксу у њиховом департменту за међународну сарадњу. Текст конкурса и услове можете наћи на линку.