Приступ курсевима на Е-learning сервису

Школски Е- learning сервис представља систем за интерактивно учење који се користи за реализацију е-курсева из предмета на којима се овај вид наставе комбинује са класичним облицима наставе.
Упис студената на активне курсеве врши администратор сервиса на захтев предметног наставника. На курс се уписују сви студенти који су пријављени за предмет. Да би се упис обавио, потребно је да сви студенти имају активне школске имејл налоге.
По обављеном упису, студенти добијају кориснички налог (корисничко име и лозинку) за приступ сервису, а затим приступају курсу на који су уписани.
Уколико дође до проблема приликом приступа жељеним курсевима, треба се обратити администратору сервиса на имејл goran.bulajic@ict.edu.rs