Консултације 

Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.

На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.

Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.

На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.

 

Термини консултацијa за трећи триместар школске 2016/17. године

Наставник
кликните за е-маил наставника
Време
др Александар Сугарис Понедељак 14:00-15:00
Петак 14:00-15:00
др Ана Равић Уторак 16:00-17:00
Среда 12:00-13:00
др Биљана Гргуровић Понедељак 12:00-13:00
Уторак14:00-15:00
др Владета Петровић Среда 12:00-13:00
др Горан Зајић Понедељак 17:00-18:00
Уторак 17:00-18:00
др Гордана Јелић Уторак 13:00-14:00
Петак 14:00-15:00
др Даница Мамула Тартаља Понедељак 12:00-13:00
Петак 12:00-13:00
др Драгослав Даниловић Понедељак 13:00-14:00
Уторак 13:00-14:00
др Зорица Михајловић Понедељак 17:00-18:00
Петак 12:00-13:00
др Миодраг Панић Четвртак 16:00-17:00
др Мирослав Ђорђевић Понедељак 16:00-17:00
Петак 15:00-16:00
др Ненад Којић Среда 17:00-18:00
Четвртак 17:00-18:00
др Петар Бојовић Уторак 14:00-15:00
др Стеван Величковић Уторак 8:00-9:00
Петак 8:00-9:00
др Татјана Кеча Понедељак 12:00-13:00
Уторак 17:00-18:00
мр Валентина Малешевић Уторак 11:00-12:00
Среда 10:00-11:00
мр Зорица Маловић Понедељак 14:00-15:00
Четвртак 17:00-18:00
мр Мајда Медић Уторак 15:00-16:00
Петак 15:00-16:00
мр Марија Зајегановић Уторак 13:00-14:00
Среда 17:00-18:00
мр Миланко Краговић Среда 18:00-19:00
Четвртак 17:00-18:00
мр Наталија Вугделија Четвртак 12:00-13:00
Петак 12:00-13:00
мр Ненад Теофиловић Понедељак 11:00-12:00
Четвртак 12:00-13:00
мр Никола Славковић Четвртак 11:00-12:00
Петак 11:00-12:00
спец. Бојана Аврамовић
спец. Славица Штрбац Понедељак 13:00-14:00
Уторак 11:00-12:00
Витомир Радосављевић Среда 17:00-18:00
Четвртак 14:00-15:00
Ђорђе Секулић
Јелена Милутиновић Среда 11:00-12:00
Петак 10:00-11:00
Маријана Петровић Понедељак 12:00-13:00
Уторак 12:00-13:00
Марко Ђ. Спасојевић Среда 14:00-15:00
Четвртак 14:00-15:00
Марко М. Спасојевић
Милан Павловић Среда 9:00-10:00
Четвртак 9:00-10:00
Милена Весић Уторак 16:00-17:00
Четвртак 16:00-17:00
Мирјана Поповић Уторак 14:00-15:00
Четвртак 12:30-13:30
Мирослава Игњатовић Уторак 12:00-13:00
Четвртак 17:00-18:00
Силва Костић Уторак 15:00-16:00
Петак 11:00-12:00
Слободан Чабаркапа Понедељак 10:00-11:00
Четвртак 15:00-16:00
Данијела Никитин Уторак 15:00-16:00
Четвртак 16:00-17:00
Никола Михајловић Четвртак 16:00-17:00
Петак 11:00-12:00
Никола Курбалија Понедељак 15:30-16:30