Консултације 

Правила коришћења термина консултација дефинисана су у циљу рационалнијег коришћења времена наставника и студената школе.

На сајту и огласној табли школе објављени су термини консултација свих наставника.

Свој долазак на консултације студент најављује наставнику путем e-mailа, најкасније 24 сата пре термина одржавања.

На консултације, по правилу, треба долазити на почетку предвиђеног термина.

 

Термини консултацијa за други триместар школске 2017/18. године

Наставник
кликните на име за е-маил наставника
Време
др Александар Сугарис Среда 11:00-12:00
Петак 15:00-16:00
др Биљана Гргуровић Уторак 14:00-15:00
Среда 16:00-17:00
др Владета Петровић Четвртак 15:00-16:00
др Горан Зајић Понедељак 16:00-17:00
Уторак 18:00-19:00
др Гордана Јелић Понедељак 11:00-12:00
Уторак 11:00-12:00
др Даница Мамула Тартаља Среда 16:00-17:00
Уторак 10:00-11:00
др Даница Рајин Понедељак 09:00-10:00
др Драгослав Даниловић Уторак 17:00-18:00
Субота 13:00-14:00
др Зорица Михајловић Четвртак 13:00-14:00
Петак 12:00-13:00
др Миодраг Панић Понедељак 17:00-18:00
др Мирослав Ђорђевић Уторак 16:00-17:00
Среда 17:00-18:00
др Ненад Којић Понедељак 16:00-17:00
Среда 20:00-21:00
др Петар Бојовић Уторак 14:00-15:00
др Стеван Величковић Четвртак 10:00-11:00
др Татјана Кеча Среда 16:00-17:00
Четвртак 10:00-11:00
мр Валентина Малешевић
мр Зорица Маловић Уторак 15:00-16:00
Четвртак 16:00-17:00
мр Мајда Медић Понедељак 13:00-14:00
Среда 14:00-15:00
мр Марија Зајегановић Среда 17:00-18:00
Петак 16:00-17:00
мр Миланко Краговић Уторак 19:00-20:00
Петак 15:00-16:00
мр Наталија Вугделија Понедељак 10:00-11:00
Четвртак 11:00-12:00
мр Ненад Теофиловић Понедељак 17:00-18:00
Четвртак 18:00-19:00
мр Никола Славковић Понедељак 12:00-13:00
Среда 13:00-14:00
спец. Славица Радосављевић Понедељак 14:00-15:00
Петак 09:00-10:00
Витомир Радосављевић Понедељак 14:00-15:00
Среда 16:00-17:00
Данијела Никитин Понедељак 12:00-13:00
Среда 11:00-12:00
Јелена Милутиновић Четвртак 17:00-18:00
Петак 10:00-11:00
Лука Лукић
Маријана Петровић Понедељак 13:30-14:30
Петак 11:00-12:00
Милан Павловић Уторак 19:00-20:00
Четвртак 10:00-11:00
Милена Весић Среда 13:30-14:30
Петак 16:00-17:00
Мирјана Поповић Уторак 11:00-12:00
Четвртак 12:00-13:00
Мирослава Игњатовић Четвртак 16:00-17:00
Петак 11:00-12:00
Никола Курбалија Понедељак 17:00-18:00
Никола Михајловић Понедељак 15:30-16:30
Силва Костић Понедељак 14:00-15:00
Четвртак 13:00-14:00
Слободан Чабаркапа Понедељак 11:00-12:00
Среда 12:00-13:00