Пријава за такмичење - Huawei ICT Akademija | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Пријава за такмичење - Huawei ICT Akademija

Позивамо све заинтересоване студенте да се пријаве на овогодишње ICT такмичење које ће се одржати у оквиру Huawei европске регије.

Студенти имају могућност да се пријаве за Innovation Competition.

Тема је AI и треба савладати Huawei алате за AI.

Такмичење има три нивоа - Национални, Регионални и Глобални.

Више детаља у вези са пријавом и самим такмичењем можете сазнати путем линка: https://e.huawei.com/en/talent/ict-academy/#/ict-contest?compId=85131993.

Потребно је да студент буде пријављен на нашу Huawei ICT Akademiju. Упутство је у прилогу. Такође, потребно је да студент буде уписан на неки од наших овогодишњих курсева.

1. AI (VICT-AI-2024)

2. IoT (VICT-IOT-2024)

3. Computer Networks (VICT-CN-2023)

4. Data Communication Networks (VICT-DCN-2023)

5 Cloud Computing (VICT-CC-2023_24)

Сви заинтересовани студенти треба да се до 21. 01. 2024. године пријаве Сањи Јевтић (sanja.jevtic@ict.edu.rs) како бисмо пробали да оформимо тимове (тим има до 3 студента и једног наставника).

Први састанак у вези са информацијама о такмичењу ће бити одржан 25. 01. 2024.

Коначна пријава тимова на Huawei порталу је до 31. 01. 2024.

За додатне информације се можете обратити Сањи Јевтић (sanja.jevtic@ict.edu.rs) и Марији Зајегановић (marija.zajeganovic@ict.edu.rs) од којих можете добити invitation code за упис на курсеве.