Студентска пракса у компанији STRABAG у области електротехнике | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Студентска пракса у компанији STRABAG у области електротехнике

У потрази смо за младим талентима!

Централна техника (ZT) је носилац техничког „KNOW-HOW“ у оквиру STRABAG SE.
Да бисмо ојачали техничку конкурентност концерна за будућност, ми у ZT константно развијамо ово знање како бисмо осигурали висок квалитет наших услуга. Радимо у многим различитим областима, укључујући: архитектуру, грађевинарство, MEP, геотехнику и изградњу тунела. Уколико си студент смера електротехнике и у потрази си за стицањем практичног искуства, пријави се! Унапред се радујемо да те упознамо!

Задаци

- Пројектовање и израда пројектно техничке документације свих фаза пројектовања
- Израда 3D модела и пројектно-техничке документације различитих нивоа детаљности
- Координација рада интерних/екстерних специјалиста других струка и рад у тиму пројектаната различитих профила
- Анализа пројектне документације и 3D модела за прикупљање података и рад на обезбеђивању алтернативних решења
- Подршка и савети оперативних јединица у области електро пројектовања
- Обука: Revit, Autocad, Microsoft 365 (Office), Dialux, Simaris

Услови

- Студент мастер студија (смер електротехника)
- Добро познавање говорног и писаног енглеског језика
- Познавање немачког језика као предност
- Висока мотивисаност и воља за стицањем знања и вештина

Ми нудимо

Пракса може да буде у трајању од 3 до 6 месеци и у питању је плаћена пракса. Такође отварате себи могућност запошљавања у компанији по завршетку приправничког стажа. Код нас Вас очекују узбудљиви пројекти и колеге, из чијег искуства и вештина много можете да научите. Са више од 1000 запослених широм Немачке, Аустрије и других локација у Европи посвећени смо концепту сарадње и култури “отворених врата“. Уколико сте заинтересовани, молимо Вас да нам своју документацију, на српском језику пошаљете преко online формулара на нашој web страници.

Ваш контакт

Ивана Миљановић, Милутина Миланковића 3b, 11070 Београд, Тел. +38166 8619332, www.strabag.com

Пријаве слати преко линка:

За више информација посетите следећи линк.