Гостујуће предавање - Александар Иконић, Software arhitekta у Chess.com | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Гостујуће предавање - Александар Иконић, Software arhitekta у Chess.com

Позивамо све заинтересоване студенте ИТ-а да у понедељак 19. фебруара, од 18.00 до 19.00 часова, у сали 12, присуствују гостујућем предавању нашег алумнисте Александра Иконића, који је последњих 9 година запослен у компанији Chess.com, тренутно као Software архитекта.

Он ће поделити своја искуства рада у привреди и приближније објаснити шта све подразумева рад на његовој позицији.

О Александру Иконићу

Александар Иконић је завршио смер Интернет технологије на Одсеку Висока ICT школа 2008. године. Осим у Chess.com kao Software arhitekta, радио је и као PHP Web Developer u firmama Realtina PL, Palm Tree Creative LLC, ItsMyPlay i POOL4TOOL.