Свечани пријем студената прве године студија и презентације изборних предмета

Свечани пријем студената прве године студија и презентације изборних предмета биће организовани 20. септембра 2019. године, по следећем распореду:

Поштанско логистички системи

9:00

Комуникационе технологије

9:00

Интернет технологије

11:00

Банкарство и пословна информатика

11:00

Пре почетка наставе студенти пријављују (уписују) предмете, односно ЕСПБ бодове, за предстојећу школску годину. Потребно је да сви студенти прве године студија присуствују презентацијама изборних предмета и добро се информишу како правилно да изврше пријаву предмета.

Информације везане за пријаву предмета, календар рада, распоред наставе и правила студирања биће представљене на пријему студената.

ВАЖНО: Пријаву предмета треба извршити у периоду од 22. до 24. септембра 2019. године (последњег дана пријаве Студентски web сервис биће отворен до 20:00 часова).

Почетак наставе - понедељак, 7. октобар 2019. године, по распореду које ће бити објављен на сајту Школе.