Важно обавештење за студенте на студијском програму Телекомуникације по плану 2012.

Студенти на студијском програму Телекомуникације који студирају по плану 2012, а који су положили све испите предвиђене наставним планом и програмом, треба да донесу индекс у студентску службу након полагања последњег испита, како би добили уверење о стеченом високом образовању. Уз индекс, студент треба да приложи и потврду из библиотеке да се раздужио са књигама, као и да попуни и преда статистички извештај (образац се преузима у студентској служби и не наплаћује се додатно).

Од 1.12.2016. године студенти су у обавези да приликом преузимања Уверења о високом образовању поднесу Захтев за издавање дипломе.

Захтев се може преузети у студентској служби или са сајта Школе. Уз захтев је потребно приложити и доказ о уплати 5.000,00 динара на име трошкова издавања дипломе.

Уплату извршити на текући рачун Високе ICT школе 840-2026666-90 са позивом на број 80 – број индекса.