Два злата и сребро наших спортиста на Електријади | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Два злата и сребро наших спортиста на Електријади

Два злата и једно сребро представљају биланс и успешан наступ наших спортиста на управо завршеној Електријади.

Ове године се у Бечићима окупило преко 2000 студената са целог Балкана, тачније, 23 факултета и високих школа, на традиционалним, педесет седмим сусретима студената електро-техничке струке. Наше девојке су у фудбалу, у јакој конкуренцији тринаест спортских екипа, освојиле I место. Кошаркаши су, међу 19 екипа, извојевали велику победу освојивши, такође, I место.

У конкуренцији шахиста, заблистала је једна девојка, наша студенткиња, Ксенија Томин, освојивши II место.

Честитамо свим нашим студентима и студенткињама спортистима,на борбености и залагању, а победницима на великом успеху.