Одржано предавање по позиву „Утицај е-трговине на пословање и развој поштанских и курирских компанија“ | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Утицај е-трговине
За студенте и наставнике студијског програма Поштанске и банкарске технологије Високе ICT школе у среду 1.3.2017. године одржано је стручно предавање на тему „Утицај е-трговине на пословање и развој поштанских и курирских компанија“. Предавач је био господин Дамир Трнинић, оснивач и директор компаније dooConsult који је уједно задужен и за пројекат развоја е-трговине у Пошти Србије. У оквиру веома интересантног предавања пропраћеног великим бројем питања било је речи о последицама условљеним променама навика потрошача, о e-commerce као развојној шанси за Пошту Србије, конкуренцији, новим организационим моделима и уједно је представљено шта је до сада урађено на онлајн PostShop-u. Део предавања посвећен је и објашњењу која ће то знања бити потребна компанијама у наредном периоду како би се изборили на све конкурентнијем тржишту. Захваљујемо се г-дину Дамиру Трнинићу што је увек расположен да своје искуство и знање подели са нама.