Одржано предавање по позиву „Маркетиншке услуге оглашавања Поште Србије“ | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Одржано предавање по позиву „Маркетиншке услуге оглашавања Поште Србије“

Маркетиншке услуге
Потреба усавршавања студената струковних студија неизоставно укључује сарадњу са различитим привредним ентитетима, пре свега у циљу проширивања постојећих сазнања студената из стручних области. Сарадња ЈП „Пошта Србије“ и Школе показала се, у досадашњем раду, веома успешном и то кроз различите облике. У складу с тим, за студенте и наставнике студијског програма Поштанске и банкарске технологије у среду 22.2.2017. године, мр Горица Миловановић-Браковић одржала је још једно предавање по позиву, овог пута на тему „Маркетиншке услуге оглашавања Поште Србије“. Г-ђа Миловановић-Браковић је упознала велики број заинтересованих с основним карактеристикама Поште Србије, њеним услугама и истакла значај нових услуга комерцијалног карактера. Изузетно садржајно и занимљиво предавање поткрепљено је многобројним примерима из праксе, детаљним објашњењима и статистичким подацима. Посебно задовољство нам је што су предавању, поред студената свих година студијског програма Поштанске и банкарске технологије, присуствовали и наставници Средње техничке ПТТ школе и студенти студијског програма Телекомуникације. Захваљујемо се г-ђа Горици Миловановић-Браковић на томе што је поделила своје искуство и знање са нама.