Одржано предавање по позиву „Логистички процеси у компанији за производњу архитектонског алуминијума“ | | Одсек Висока школа за информационе и комуникационе технологије

Логистички процеси у компанији за производњу архитектонског алуминијума

За студенте и наставнике студијског програма Поштанске и банкарске технологије и Поштанско-логистички системи Високе ICT школе у уторак 27.2.2018. године одржано је стручно предавање на тему „Логистички процеси у компанији за производњу архитектонског алуминијума“. Предавач је био бивши студент ове Школе инг. Дејан Граховац, менаџер логистике у компанији Техномаркет д.о.о. из Панчева.

У оквиру веома интересантног предавања пропраћеног великим бројем питања било је речи о самој компаније основаној 1990. године, која данас запошљава око 130 радника, њиховим иновативним решењима у области производње архитектонског алуминијума, као и највећим корисницима. Део предавања, илустрован примерима из праксе, био је посвећен објашњењу свих логистичких функција чије извршење омогућава достављање полупроизвода или производа купцима.

Захваљујемо се г-дину Дејану Граховцу што је био расположен да своје искуство и знање подели са нама.